SOSYAL MEDYA

DİLSEM sosyal medya alanlarında sürdürmekte olduğu uygulama ve destek olduğu ortamlarla KPDS, ÜDS ve GENEL İNGİLİZCE alanlarında öncülük etmeye devam ediyor.

Facebook ortamında sürdürdüğümüz sayfalar ve gruplarla KPDS, ÜDS ve GENEL
İNGİLİZCE konusunda hem kursiyerlerimize hem de tüm Türkiye çapında dil
öğrenenlere ve dil sınavlarına hazırlık yapanlara karşılıksız destek veriyoruz.

Aşağıda sosyal medya alanlarındaki paylaşımlarımızın bağlantılarını görebilirsiniz. Onbinlerce takipçi tarafından takip edilen ve tavsiye edilen sayfalarımıza sizler de üye olabilir paylaşımlarımızdan ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

https://www.facebook.com/DilsemYDS

Dilsem Yabancı Dil Kursu’muzun Resmi Facebook hesabıdır. Kursumuzla ilgili paylaşım ve bilgilendirilme yapılabilmesi amacıyla oluşturulmuştur.

www.facebook.com/ydskursu

Yeni sınav sistemi YDS ile ilgili güncel bilgi ve haberlerin paylaşımı amacı ile kurulmuş Diselm Yabancı Dil Kursu’nun Facebook sayfasıdır

www.facebook.com/dilforum

2003'te kurulan ve 130.000'den fazla üyeye sahip olan "Türkiye'nin EN Büyük Dil Forumu" olan DİLFORUM'un Facebook sayfasında forumla ilgili güncel paylaşımlara yer verilmektedir.

www.twitter.com/DilsemEskisehir

Kurumumuzun resmi Twitter hesabı. Bu hesap kurumumuzun dil eğitim danışmanları tarafından takip edilmekte ve güncel program, eğitim ve bilgi paylaşımları bu ortam üzerinden de yapılmaktadır.